Ürünlerinizin dijital ortamda hazırlanmış baskı verilerini, açık havada veya iç mekanda tanıtma imkanı sunan, renk sınırlaması olmadan istenilen miktarda ve ölçüde üretilebilen en iyi ve en son baskı teknolojisidir.

Dijital baskı teknolojisi ile Vinil, Folyo,Onewayvision (delikli folyo), Mesh (delikli vinil), Cast  folyo (kaplama folyosu), Canvas Kumaş gibi malzemelere baskı yapılabildiği gibi, Uv teknolojisi ile direk malzeme üzerine de baskı yapılabilmektedir.

Dijital baskı, düşük trajlı işlerde en hızlı ve en uygun baskı şeklidir.

UV Baskı: Diğer baskı türlerine göre daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca sert ve düz yüzeyli malzemelerde baskı yapılabilmektedir. Kapı, ahşap (sunta, mdf,laminant) cam, seramik, metal, pleksi, dekota, fotoblok, PVC gibi birçok sert malzemeye direkt baskı yapılabilir. Dış mekandaki hava şartlarına daha dayanıklı olup, solma ve yıpranma gibi durumlar daha geç yaşanır. 7 cm yüksekliğe kadar her malzemeye UV baskı yapılabilir.

Solvent Dış Mekan Baskı: Açıkhava reklamcılığında kullanılan reklam ve tanıtım amaçlı büyük ya da küçük afişler, billboardlar, bina cam giydirmeleri, araç giydirmeler ve tabelalarda kullanılan malzemenin kalitesi ve kullanılan boya kalitesinde göre yoğun güneşte ve kötü hava koşullarında dayanıklılık gösterir.

Ecosolvent İç Mekan Baskı: Güneşten ve kötü hava koşullarına maruz kalmayacak yerlerde kullanılır. Kalite olarak dış mekan dijital baskıya göre daha kalitelidir. Fotoğraf kalitesinde sonuçlar elde edilir, üzerine laminasyon çekilerek her türlü çizilmeden ve yıpranmadan korunabilir. Mağaza vitrinlerinin iç uygulamalarda fastfood ve restoran vb. yerlerin ışıklı ve ışıksız panolarında, mağaza iç dekorasyonlarda fotoğraflarda posterlerde kalite anlamında aklımıza gelecek her iç mekanda kullanılabilir.

Bayrak Bez Baskı

Bayrak Bez Baskı: Bayraklar, bir ülkeyi , bir firmayı veya topluluğu temsil eden bir kuma ...

Ürünler

Cast Folyo

Cast Folyo: Genellikle araç giydirme de araçların komple reklam içerikli re ...

Ürünler

Onewayvision Baskı

...

Ürünler

Reflektör Folyo

...

Ürünler

Folyo Baskı

Folyo Baskı: PVC türünde arkası yapışkanlı bir baskı malzemesidir. Folyo başka b ...

Ürünler

Kumlama Folyo

Kumlama Folyo: Buzlu cam görüntüsünde ışığı geçiren fakat gö ...

Ürünler

Kanvas Baskı

Kanvas Baskı: Ressamların resim yaparken kullanmakta olduğu tuval bezine dijital baskı makine ...

Ürünler

Mesh Baskı

...

Ürünler

Vinil Baskı

Vinil Baskı:  Branda olarak adlandırılan baskı türüdür. Vinil (PVC) poliv ...

Ürünler